czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 maja 2011
  • wyświetleń: 3136

Prawo jazdy z OSK Caputa

Artykuł sponsorowany:

Wybierasz się na egzamin na prawo jazdy? Zapraszamy na kurs do Ośrodka Szkolenia Kierowców Caputa w Czechowicach-Dziedzicach lub w Pszczynie. Firma gwarantuje najwyższy poziom szkoleń, co zostało potwierdzone akredytacją Śląskiego Kuratora Oświaty.

OSK Caputa: najwyższy poziom!
Toyota Yaris


Masz 16 lat? Zdaj na prawo jazdy!
Daihatsu Coure


W ośrodku, który mieści się przy ulicy Traugutta 11, od początku roku kursanci uczą się jeździć na Toyotach Yaris. To samochody, w których kursanci mogą znakomicie przygotować się do jazd egzaminacyjnych i poruszania po drodze.

OSK Caputa prowadzi także kurs przygotowawczy dla osób, które ukończyły 16 lat. Mogą one zdać egzamin na prawo jazdy kategorii B1 i prowadzić samochód. Kategoria B1 pozwala na prowadzenie trójkołowego lub czterokołowego pojazdu samochodowego o masie własnej nie przekraczającej 550 kg z wyjątkiem motocykla.

Jednym z takich pojazdów jest Daihatsu Coure. To właśnie ten samochód wykorzystywany jest podczas kursu w OSK Caputa. Co ważne w tym samym można zdawać egzamin.

W Ośrodku Szkolenia Kierowców Caputa znajdziemy także najnowsze zestawy pytań z testów egzaminacyjnych. Zapraszamy na kurs!

Ośrodek Szkolenia Kierowców - Krzysztof Caputa

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

tel. 032 2101010
tel. 032 2112474