czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 maja 2011
  • wyświetleń: 6205

Program promocji Czechowic

"Jak cię widzą tak cię piszą - Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic" - taki wniosek gminy Czechowice-Dziedzice został wybrany do dofinansowania przez Euroregionalny Komitet Sterujący. Dzięki temu gmina opracuje program promocji Czechowic oraz ogłosi konkurs na logo.

Reklama

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Projekt realizowany będzie w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013, a nad jego wdrożeniem czuwać będzie Stowarzyszenie "Region Beskidy".

Na realizację w/w wniosku Gmina pozyskała ponad 100 000 zł, co stanowi aż 95% planowanych kosztów kwalifikowanych.

Projekt realizowany będzie w latach 2011 - 2012 i przewiduje przeprowadzenie badań oraz warsztatów mających na celu opracowanie Programu Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy.

W ramach projektu przygotowana zostanie również Księga Wizualizacji Znaku oraz ogłoszone zostaną międzynarodowe konkursy na logo i gadżet promujący Czechowice-Dziedzice w Euroregionie Beskidy.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.