czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2011
  • 1 czerwca 2011
  • wyświetleń: 7313

Bilety PKM kupimy przez telefon

Od 1 czerwca za bilety autobusowe będziemy mogli zapłacić za pomocą swojego telefonu komórkowego. To nowość, którą dla pasażerów przygotowało Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach.

Mobilet, bilet, PKM, autobus


Mobilet, bilet, PKM, autobus


Dzięki nowej usłudze zakup biletów ma być bardzo prosty. Wystarczy wysłać smsa, zainstalować darmową aplikację, a następnie można już "kasować" bilety za pomocą telefonu, wybierając między innymi rodzaj biletu oraz linię, z której będziemy korzystać. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet w telefonie.

Na początek Mobilet, który obsługuje PKM w kwestii elektronicznego biletu, da nam gratis do dyspozycji 3 złote, dzięki czemu będziemy mogli wypróbować na dowolnych liniach.

Konto, z którego będziemy płacić za przejazdy, będzie można zasilać poprzez system płatności elektronicznych lub zwykłym przelewem bankowym.

Szczegółowe informacje o działaniu aplikacji w telefonie komórkowym można uzyskać pod infolinią uruchomioną przez partnera projektu firmę moBILET: 801 805 900 lub (61) 66 70 999 (poniedziałek - piątek 8.00-16.00). Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej www.mobilet.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.