czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 czerwca 2011
  • wyświetleń: 3821

Dzień Dziecka w Czechowicach

1 czerwca to tradycyjnie Dzień Dziecka. Z tej okazji najmłodszym Czytelnikom portalu czecho.pl życzymy dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń, najlepszych ocen w szkole, a także wielu prezentów i niespodzianek!

Dają dzieciom uśmiech


A oto kilka propozycji na Dzień Dziecka:

Na terenie ogrodu Przedszkola Publicznego nr 10 odbędzie się Festyn pn. Uśmiech Dzieciom. Festyn rozpocznie się o godz. 14.30 zabawą prowadzoną przez wodzireja. Około godz. 17.15 odbędzie się pokaz mody dziecięcej, a o 18.00 losowanie nagród w loterii "Szczęśliwy numerek". Czytaj więcej.

Czechowicka biblioteka zaprasza dzieci w środę 1 czerwca na wspólna zabawę. Zajęcia będą odbywać się na parkingu przed biblioteką przy ul. Niepodległości 32/34. W programie czekają zabawy ruchowe, malowanie twarzy, origami, kolorowe baloniki. Jedną z najciekawszych atrakcji jest propozycja zabaw naszych mam (np. "gra w klasy".). Czytaj więcej.

Można także wybrać się do kina Świt i skorzystać z propozycji filmowych. Czytaj więcej.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.