czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2011
  • 28 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2734

Dla kogo Promotio Urbis 2011?

Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów do nagrody Promotio Urbis Czechowice-Dziedzice Anno Domini 2011. Nagroda jest formą wyróżnienia i uhonorowania najwybitniejszych osób związanych z Gminą Czechowice-Dziedzice.

Reklama

Zgłoszenia do nagrody Promotio Urbis


Kandydatów do nagrody zgłaszać mogą stowarzyszenia, a także inne organizacje społeczne i gospodarcze działające na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, komisje Rady Miejskiej oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Na decyzję o tym, kto zostanie uhonorowany zaszczytnym mianem wyjątkowego promotora naszego miasta, możecie Państwo mieć wpływ sami, przedstawiając kandydatury animatorów życia kulturalnego, naukowego, sportowego, społecznego - osoby wyróżniające się w swojej pracy i pasjach. Nagroda może być indywidualna, bądź zbiorowa, może być przyznawana osobie fizycznej bądź osobie prawnej.

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać:
- dane osobowe kandydata do nagrody,
- przedstawienie osiągnięć kandydata wraz z uzasadnieniem,
- ewentualną opinię autorytetu z danej dziedziny.

Wypełnione wnioski - zgłoszenia kandydatów, zgodne z zamieszczonym poniżej wzorem, przyjmowane są w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 1, w Biurze Podawczym, w zamkniętych kopertach z opisem: "Promotio Urbis A.D. 2011" - w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.