Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 czerwca 2011
  • 18 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4966

Do której będzie czynny urząd?

Do 15 lipca mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą wypowiedzieć się, o której godziny powinien być czynny Urząd Miejski. Magistrat przygotował w tym celu specjalną ankietę.

Ankieta, UM


Ankieta - godziny otwarcia UM

Do mieszkańców gminy z zapytaniem, czy życzą sobie, aby w wybrany dzień tygodnia (czwartek) Urząd Miejski był dłużej czynny i otwarty dla mieszkańców, zwrócił się Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Jak tłumaczy UM, takie rozwiązanie pozwoliłoby tym, którzy pracują w czasie dotychczasowych godzin pracy urzędu (7.30-15.30) na załatwianie swoich spraw w czwartki bez konieczności zwalniania się na ten czas z pracy.

Ankietę z propozycją zmiany czasu pracy Urzędu Miejskiego, z miejscem na opinię mieszkańców, można składać wypełnioną w biurze podawczym Urzędu Miejskiego (Plac Jana Pawła II 1, parter) oraz w budynku Wydziału Spraw Obywatelskich (ul. ks. Barabasza). Jest ona anonimowa.

aka / czecho.pl, źródło: www.um.czechowice-dziedzice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.