Wiadomości

  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 5163

Najlepsze Kleksy w "Jedynce"

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Brzechwy nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się w poniedziałek 3.edycja wręczania uczniom, nauczycielom oraz rodzicom statuetek Kleksów. Uroczystość, która ma charakter Wielkiej Gali pokazuje, że w szkole tej nie brakuje miejsca i czasu na ciekawe przedsięwzięcia i pomysły, które uczą integracji.

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Brzechwy nr 1
fot. UM Czechowice-Dziedzice


Uczniowie poprzez glosowanie wybierają spośród siebie: wytrwałych pracusiów, uprzejmych na co dzień, artystów, sportowców, urwisów, osoby uprzejme itp. Wśród nauczycieli wybierani są "przyjaciele" i "kosy". Nagradzani są również przez grono pedagogiczne rodzice, którzy wspierają i współpracują ze szkołą.

W tym roku w klasach od 1-3 wytrwałym pracusiem została Julia Mikołajczuk. Uprzejmą na co dzień wybrano Julię Mazurek, a pomocną dłonią okrzyknięto Wojciecha Pokładnika. Brzdącem-artystą wybrano Martę Pokładnik, a brzdącem-sportowcem został Tomasz Makowski. Mianem wdzięcznego urwisa mianowano Adriana Skrbeńskiego.

W klasach od 4-6 było o trzy kategorie więcej. Wzorem pracowitości i rzetelności został Bartłomiej Kamiński, statuetka mistrza taktu i ogłady trafiła do Magdaleny Herma. Pomocną dłonią okrzyknięto Marcina Moniuszko, a czarem spokoju i nieśmiałości okazała się być Natalia Świąder. W kategorii wdzięcznego urwisa uczniowie wskazali na Aleksandrę Fuzoń, a przeartystkę wybrano Noemi Chołdę. Statuetka super-sportowca trafiła do Bartłomieja Przewoźnika.

Najwięcej – według uczniów - nieodpartego uroku dziewczęcego w szkole ma Izabela Walaszczyk, a chłopięcego Jakub Borgieł.
Kleksa w kategorii nauczyciel- przyjaciel w klasach 1-3 otrzymał wuefista Tomasz Kruczalak, a statuetka nauczyciela-kosy trafiła do uczącego muzyki Gabriela Rosochy. W klasach 4-5 uczniowie jako przyjaciela wybrali polonistę Szymona Waliczka, a statuetka "kosy" po raz drugi trafiła do rąk Gabriela Rosochy.

Statuetkę "przyjaciela szkoły" otrzymali rodzice: Marzena i Michał Malina, Alina i Mirosław Burman, Mirosława i Marek Poloczek, Anna i Arkadiusz Tomala, Koło Gospodyń Wiejskich, Aneta Chołda, Robert Dudzik, Andrzej Prorok, Ireneusz Prorok, Iwona Mazurek, Adam Bukowski, Marek Kuliński, Joanna Gryga, Jan Borgieł i Joanna Zejc.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.