Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 czerwca 2011
  • wyświetleń: 4441

Zatrzymany agresywny napastnik

21-letni mężczyzna został zatrzymany w nocy z 10 na 11 czerwca na ul. Towarowej w Czechowicach-Dziedzicach przez strażników miejskich i miejscową policję. Podczas akcji mężczyzna zaatakował funkcjonariuszy. Jak się później okazało był nietrzeźwy.

Około godziny 3.10 dyżurny Straży Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach na monitoringu miejskim zaobserwował w rejonie Dworca PKP zamieszki z udziałem blisko dwudziestu osób. Uczestnicy wszczynali między sobą awantury, dlatego, na miejsce skierowano dwuosobowy patrol, którego zadaniem było przywrócenia spokoju publicznego.

Podczas próby ujęcia prowodyra zamieszek strażnicy zostali napadnięci przez grupę chuliganów. Zanim sytuację udało się opanować, kilkakrotnie uderzyli strażników.

Ostatecznie awanturników obezwładniono i zakuto w kajdanki. Badanie stanu trzeźwości u prowodyra wskazało ponad 2 promile alkoholu.

Awanturnik został przewieziony do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, za co grozi mu do 3 lat za kratami.

nan / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.