Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2723

Zostań wolontariuszem na wakacje

Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje energicznego i komunikatywnego wychowawcy kolonijnego-wolontariusza na wyjazd kolonijny do Tylicza w Beskidzie Sądeckim w terminie od 4 do 17 lipca.

budynek Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio
fot. nan / czecho.pl


Gwarantujemy pracę w energicznym i młodym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą, które udokumentowane będzie odpowiednim zaświadczeniem. Dla wychowawcy zabezpieczamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie OC i NNW, bezpłatne uczestnictwo w programie rekreacyjno-wypoczynkowym.

Od wychowawcy oczekujemy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami oraz ukończonego kursu wychowawcy kolonijnego zgodnego z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz. U. Nr 12, poz. 67, z późn. zm.).

Szczegółowych informacji udziela kierownik Świetlicy Profilaktycznej Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio - Barbara Krzepina tel. 513-508-154.

Barbara Krzepina / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.