czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 czerwca 2011
  • wyświetleń: 2996

Zostań wolontariuszem na wakacje

Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje energicznego i komunikatywnego wychowawcy kolonijnego-wolontariusza na wyjazd kolonijny do Tylicza w Beskidzie Sądeckim w terminie od 4 do 17 lipca.

Reklama

budynek Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio
fot. nan / czecho.pl


Gwarantujemy pracę w energicznym i młodym zespole, możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą, które udokumentowane będzie odpowiednim zaświadczeniem. Dla wychowawcy zabezpieczamy bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie OC i NNW, bezpłatne uczestnictwo w programie rekreacyjno-wypoczynkowym.

Od wychowawcy oczekujemy książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych z aktualnymi badaniami oraz ukończonego kursu wychowawcy kolonijnego zgodnego z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz. U. Nr 12, poz. 67, z późn. zm.).

Szczegółowych informacji udziela kierownik Świetlicy Profilaktycznej Towarzystwa Charytatywnego im. Ojca Pio - Barbara Krzepina tel. 513-508-154.

Barbara Krzepina / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.