czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2011
  • wyświetleń: 3060

Nowy album promujący powiat

Ukazał się nowy, niezwykły album promocyjny powiatu bielskiego pod tytułem "Kultura, sport, turystyka.".

Album powiat bielsko


Został on zrealizowany przez Wydawnictwo "Unitex" z Bydgoszczy przy współpracy z Biurem ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Duże znaczenie dla powstania publikacji miało również zaangażowaniu finansowe firm i instytucji z terenu powiatu, które prezentują swoją ofertę na stronach wydawnictwa.

Album opracowano w polsko-angielskiej wersji językowej. Barwne fotografie oraz ciekawe opisy zachęcają do osobistego odwiedzenia malowniczego, gościnnego i pełnego atrakcji powiatu bielskiego. Publikacja ukazuje bogactwo dziedzictwa kulturowego, przybliża sportowo-rekreacyjny potencjał powiatu, a także obrazuje piękno beskidzkich krajobrazów. Album składa się z trzech części tematycznych. Pierwsza dotyczy kultury i prezentuje najważniejsze imprezy odbywające się cyklicznie w powiecie bielskim. Są to przedsięwzięcia zarówno o charakterze powiatowym, jak i organizowane przez poszczególne gminy.

W części drugiej przedstawiono mnogość dyscyplin sportowych, które można uprawiać zimą i latem w powiecie bielskim dzięki jego doskonałym walorom przyrodniczym, a także dobrze rozwiniętej bazie sportowo-rekreacyjnej. Ostatni rozdział poświęcony jest natomiast profesjonalnie przygotowanej ofercie turystycznej powiatu, która składa się z siedmiu markowych produktów turystycznych skierowanych do różnych grup turystów.

Wszystkie produkty funkcjonują pod wspólną marką parasolową "Powiat bielski- beskidzka przygoda" i gwarantują odwiedzającym powiat niezapomniane wrażenia. W albumie można również znaleźć ciekawą historię oraz opis herbu powiatu bielskiego, który stworzył znany heraldyk i weksylolog Alfred Znamierowski.

Autorzy publikacji wyrażają nadzieję, iż nowy album będzie stanowił dla czytelników inspirację do osobistego poznania niezwykłych zakątków powiatu bielskiego, a także uczestnictwa w bogatej ofercie imprez sportowych i kulturalnych. Każdy odwiedzający te miejsca z pewnością długo pozostanie pod ich urokiem.

Agnieszka Gawęda, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.