czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 lipca 2011
  • 5 lipca 2011
  • wyświetleń: 8426

Nowe kombajny w PG Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

1 lipca Przedsiębiorstwo Górnicze Silesia zawarło umowę na dostawę dwóch kombajnów chodnikowych typu MR 340X Ex. Sprzęt do kopalni dostarczy firma Sandvik Polska Sp. z o.o. Dostawę pierwszego kombajnu przewidziano na sierpień, a drugiego na październik.

Większe złoża kopalni Silesia


W PG Silesia pracują już dwa kombajny chodnikowe. Dwa nowo zakupione kombajny pozwolą zintensyfikować prace przygotowawcze zmierzające do udostępnienia kolejnych ścian wydobywczych.

Jak zapewnia Sandvik, kombajn MR 340X Ex jest najnowocześniejszym kombajnem chodnikowym w swojej klasie. Ze względu na wyjątkowo dużą elastyczność w zakresie możliwości wykorzystania do prac podziemnych, maszyna ta gwarantuje maksymalną sprawność i rentowność. Zapewnia również najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy dzięki systemom zapobiegania zapłonowi metanu.

- Konsekwentnie inwestujemy w jakość i bezpieczeństwo pracy. Tym razem oddajemy w ręce naszych pracowników nowoczesny sprzęt od firmy Sandvik. Co więcej, nasz partner zapewni również przeszkolenie załogi oraz kompleksowe wsparcie techniczne w pierwszych miesiącach użytkowania kombajnów - powiedział Jiři Paštika, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu PG Silesia.

aka / czecho.pl, źródło: PG Silesia

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj