Wiadomości

  • 17 sierpnia 2011
  • 20 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 3834

Sesja weekendowa u jezuitów

Za nami:

Jezuici z Czechowic-Dziedzic zapraszają do Domu Rekolekcyjnego na kolejną sesję weekendową, która trwać będzie od 19-21 sierpnia. Tym razem trzydniowe spotkanie odbędzie się pod hasłem "Chomik na kołowrotku, czyli dlaczego nie realizujemy własnych pragnień".

dom rekolekcyjny jezuici
fot. czechowice.deon.pl


Podczas sesji, którą prowadzić będzie psycholog, psychoterapeuta, trener psychoonkologii Danuta Prokulska-Balcerzak uczestnicy będą szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego nie realizujemy własnych pragnień?

Sesja rozpocznie się w piątek o godz. 16.30 a zakończy w niedzielę w południe. Swoje zgłoszenia można kierować za pośrednictwem strony internetowej http://www.czechowice.deon.pl lub listownie na adres: Dom Rekolekcyjny al. św. Andrzeja Boboli 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice. Tym razem udział można wziąć tylko jako osoby dochodzące.

Podczas sesji i skupień organizowanych przez jezuitów rozważane są różne aspekty życia chrześcijańskiego. Poruszane tematy pozwalają przenieść doświadczenie wiary na grunt codziennego życia. Istnieje również możliwość rozmowy z kierownikiem duchowym lub osobami prowadzącymi. Sesje oraz skupienia to także okazja do poznania ciekawych ludzi.

SK / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.