Wiadomości

  • 23 sierpnia 2011
  • 13 września 2011
  • wyświetleń: 3536

Wygraj nagrody i rabat na kurs

Artykuł sponsorowany:

Weź udział w konkursie i wygraj nagrody!!! Dziesięć pierwszych osób otrzyma nagrody rzeczowe (m. in. koszulki i pozycje książkowe). Trzy pierwsze miejsca zostaną nagrodzone kuponami rabatowymi na kurs językowy w Best CJO w wysokości 200zł. Miejsca od czwartego włącznie zostaną nagrodzone kuponami rabatowymi w wysokości 100zł.

Best Czechowice-Dziedzice


Best Czechowice-Dziedzice


Best Czechowice-Dziedzice


Best Czechowice-Dziedzice


Best Czechowice-Dziedzice


Best Czechowice-Dziedzice


Wyślij maila na adres czechowice@bestcentrum.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe, każdy e-mail z prawidłową odpowiedzią wygrywa.

Pytanie konkursowe: Podaj adres strony internetowej BEST Centrum Języków Obcych.

Zasady konkursu na dole artykułu

BEST CJO to NAJWIĘKSZA OFERTA JĘZYKÓW NA ŚLĄSKU

W nowym roku szkolnym 2011/2012 możemy zaproponować Państwu liczne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, rosyjskiego, czeskiego oraz po raz pierwszy w BEST - łaciny. Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci już od 5 roku życia i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kursy przygotowujące zarówno do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu lub 1x w tygodniu) oferujemy także kursy konwersacyjne na różnych stopniach zaawansowania. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego oraz kursy średniozaawansowane z niemieckiego, włoskiego i rosyjskiego.

Ponadto w naszej centrali w Tychach możecie Państwo dodatkowo uczyć się na wszystkich poziomach języka szwedzkiego, norweskiego, arabskiego, chorwackiego, ukraińskiego, japońskiego, chińskiego, portugalskiego, niderlandzkiego, duńskiego, tureckiego, greckiego, perskiego, węgierskiego, słowackiego, bułgarskiego, rumuńskiego, polskiego dla obcokrajowców i innych z szerokiej oferty BEST CJO.

Wybór kursów z aż 28 języków świata dowodzi, że BEST CJO pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z największych w Polsce.

POKAZOWE KURSY - POZNAJ NASZE METODY !!!

Mają Państwo możliwość skorzystania z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić naszym przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zapraszamy do skorzystania z POKAZOWYCH KURSÓW wrześniowych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów oraz szkoły. Wśród wrześniowych kursów mamy kursy z angielskiego i niemieckiego dla dorosłych na dwóch stopniach zaawansowania, początkujący włoski, hiszpański, francuski, rosyjski, czeski, angielski dla dzieci i dla młodzieży. Ilość miejsc jest ograniczona.

Kiedy spróbujecie już Państwo nauki w naszej szkole na kursach pokazowych i zechcecie z nami pozostać proponujemy szeroki wybór kursów całorocznych, o których można więcej dowiedzieć się na naszej stronie www.bestcentrum.pl.

W CENIE KURSU MNÓSTWO KORZYŚCI

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:
- podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
- 2 bilety do multipleksu Nove Kino w Tychach, kina Świt w Czechowicach-Dziedzicach lub kina Helios w Bielsku-Białej
- zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego i niemieckiego od poziomu średniozaawansowanego)
- konwersacje i warsztaty językowe
- egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, KET, PET, FCE, CAE i ZD)
- dostęp do biblioteki i medioteki językowej
- dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
- dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
- konsultacje z lektorem
- olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
- imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy
- Rabaty na Złotą Kartę BEST - czyli rabaty na usługi i towary w innych firmach - np. w tyskim multipleksie NOVE KINO (bilety tylko za 14zł), w gastronomii, na zakup książek, art. biurowych, usługi foto, fitness, fryzjera

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby na ZAPISY i do skorzystania z sierpniowych i wrześniowych promocji - udzielamy atrakcyjnych rabatów dla nowych klientów i słuchaczy z kontynuacji, a także rabaty rodzinne, za drugi język obcy oraz za polecenie BEST CJO znajomym (rabat taki otrzymuje zapisujący się i osoba, która poleciła BEST). Szczegóły na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO. Do zobaczenia w BEST CJO.

Zasady konkursu: losowanie odbędzie się 16 września, w losowaniu wezmą udział tylko maile z prawidłowymi odpowiedziami, wyniki konkursu będą ogłoszone na www.bestcentrum.pl/czechowice-dziedzice, jedna osoba może skorzystać tylko z jednego kuponu rabatowego, kupony są do wykorzystania na kursach stacjonarnych w roku szkolnym 2011/2012 i są ważne do 30 września 2011, kupony i promocje się nie łączą. W mailu proszę podać imię i nazwisko oraz adres mailowy osoby, na którą będzie losowany kupon rabatowy oraz proszę wpisać formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez BEST Centrum Języków Obcych".

Adres naszej szkoły językowej to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony Lucas Bank)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl

Adresy szkół sieci BEST CJO:

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST BIELSKO-BIAŁA
ul. Cechowa 6
tel. (33) 821-99-55   
 kom. 500-161-868
bielsko@bestcentrum.pl