
Wiadomości
- 22 sierpnia 2011
- wyświetleń: 4932
Pożar ambony i samochodu
Podczas weekendu na terenie czechowickiej gminy straż pożarna interweniowała kilka razy.
Najpoważniejsze zdarzenia to pożar ambony w lesie przy ul. Gminnej w Zabrzegu. Na szczęście w porę udało ugasić się pożar, ogień nie rozprzestrzenił się.
Kolejna interwencja dotyczyła pożaru samochodu, do którego doszło w niedzielę. Na ul. Zabiele doszczętnie spłonął samochód osobowy. Po ugaszeniu sprawę przejęła policja, aby odnaleźć właściciela spalonego auta.
Kolejna interwencja dotyczyła pożaru samochodu, do którego doszło w niedzielę. Na ul. Zabiele doszczętnie spłonął samochód osobowy. Po ugaszeniu sprawę przejęła policja, aby odnaleźć właściciela spalonego auta.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący temat[FOTO] Pożar w sortowni odpadów. Interweniowały 22 zastępy straży pożarnej

Gorący temat[FOTO] Pożar domu i przybudówki w Kaniowie. Spaleniu uległy dwa samochody osobowe i motocykl

Gorący temat[FOTO] Pożar warsztatu przy ul. Ludowej w Kaniowie. Interweniowało 5 zastępów straży pożarnej

[FOTO] Pożar sadzy w kominie przy ul. Sobieskiego. Interweniowały 4 zastępy straży pożarnej

Gorący temat[FOTO, WIDEO] Pożar owianej złą sławą starej owczarni w Bielowicku. To "katownia" mafii

Pożary sadzy w Bronowie i Kaniowie. Strażacy radzą, jak do nich nie dopuścić
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.