czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2011
  • 2 września 2011
  • wyświetleń: 2484

Warsztaty dla rodziców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

2 września w Gimnazjum Publicznym nr 1 przy ulicy Polnej 33 w Czechowicach-Dziedzicach odbędą się bezpłatne warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolny i wczesnoszkolnym.

Reklama

Warsztat ma na celu przedstawienie rodzicom metody Dobrego Startu, czyli metody której celem jest wsparcie i przygotowanie dzieci do przyjęcia obowiązku starszego przedszkolaka i ucznia.

Dzięki warsztatom rodzice poznają metody wsparcia dziecka w nauce, system motywowania dziecka, ćwiczenia rozwijające funkcję wzrokową, słuchową, językową, dotykową, ruchową i dowiedzą się jak zamienić żmudną naukę pisania i czytania w dobrą zabawę oraz jak ułatwić przedszkolakowi i uczniowi tę naukę.

Warsztat jest bezpłatny. Konieczna jest telefoniczna rezerwacja miejsca pod numerem telefonu 509857687. Więcej informacji zainteresowani mogą znaleźć na stronie www.ceir.pl.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj