czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2004
  • wyświetleń: 936

Ostatni sprawdzian młodzieżowej reprezentacji Pols

Reklama

Młodzieżowa reprezentacja Polski, przygotowująca się w Pszczynie do eliminacyjnego spotkania mistrzostw Europy z Anglią, w dość nietypowy sposób sprawdziła wczoraj formę. W pierwszej połowie sparingowego meczu jej rywalem była Iskra Pszczyna, zaś w drugiej... pracownicy hotelu Imperium, w którym mieszkają piłkarze. Kadrowicze Iskrze wbili trzy gole, natomiast hotelarzom aż siedem. - Chodziło nam o to, żeby padło dużo goli. Z drugiej strony wybrałem takich przeciwników, bo nie chciałem, żeby chłopcom przytrafiła się jakaś kontuzja - mówił Władysław Żmuda, trener reprezentacji.

Polscy piłkarze, oprócz kolejnego treningu, mają dziś w planach wieczorne ognisko w Ustroniu. Natomiast w niedzielę przeprowadzą pierwszy trening na stadionie MOSiR-u w Rybniku, na którym we wtorek o godz. 18.30 zagrają z Anglią. Ceny biletów: 20 zł na trybunę krytą oraz 10 zł na pozostałe sektory.Polska U-21 - Iskra Pszczyna 3:0

Bramki: Gregorek (9., 33.), Burkhardt (20.).

Polska: Cierzniak - Kucharski, Łukasiewicz, Rzeźniczak, Fonfara - Szałachowski, Kwiek, Burkhardt, Piotr Brożek - Gregorek, Paweł Brożek.


Polska U-21 - Imperium Pszczyna 7:0

Bramki: Kmiecik (67., 87), Peszko (69.), Wojciechowski (74.), Rzeźniczak (81.), Kikut (88.), Zganiacz (89.).

II połowa. Polska: Krakowiak - Wojciechowski, Juszkiewicz, Rzeźniczak, Fonfara - Kikut, Trałka, Zganiacz, Peszko - Klatt, Kmiecik.rg

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.