czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 września 2011
  • 7 września 2011
  • wyświetleń: 17803

Milionerzy z Czechowic-Dziedzic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj

31 osób mieszkających w ubiegłym roku w gminach Czechowice-Dziedzice i Bestwina to milionerzy. Tak wynika z analizy zeznań podatkowych. O informację zwróciliśmy się do Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach obsługującego naszą i sąsiednią gminę Bestwina.

Według zeznań podatkowych za 2010 rok wynika, że na terenie obu gmin 31 mieszkańców uzyskało dochody powyżej miliona złotych. Wśród najbogatszych osób są przede wszystkim prowadzący działalność gospodarczą - było ich w sumie 29. Wśród pozostałych osób - jedna wzbogaciła się na giełdzie (sprzedaż akcji), a kolejna ze stosunku pracy (jako pracownik tzw. "świat pracy").

Jak wynika z informacji Urzędu Skarbowego w Czechowicach-Dziedzicach coraz więcej mieszkańców obu gmin przekazuje 1 procent podatku na organizacje pożytku publicznego. I tak w w 2009 r. jeden procent przekazało 10 446 osób, co stanowi 542.156 zł. W 2010 r. jeden procent podatku na OPP przekazało 13.204 podatników, czyli w sumie 697.539,60 zł.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Urząd Skarbowy w Czechowicach-Dziedzicach" podaj