czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 września 2011
  • wyświetleń: 21365

Czechowice: Centrum Handlowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Artykuł sponsorowany:

Stara Kablownia - taką nazwę otrzymało nowe centrum handlowe powstające w Czechowicach-Dziedzicach na terenach byłej kablowni. Jako jedyny tak nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt handlowo-usługowy w mieście ma szanse przyciągnąć szerokie grono odbiorców nie tylko z terenu Czechowic i Pszczyny, ale także pobliskich miejscowości.

Centrum handlowe tesco


Centrum handlowe tesco


Centrum handlowe tesco


tesco


stara kablownia logo


Centrum handlowe będzie miało powierzchnię około 19 000 m kw. z czego powierzchnię najmu łącznie stanowić będzie około 14 600 m kw. Dla klientów zaplanowano około 350 miejsc postojowych. Oprócz szerokiej gamy sklepów i punktów usługowych C.H. zapewni również swoim klientom dostęp do różnorodnej oferty gastronomicznej oraz rozrywkowej.

W Starej Kablowni znajdzie się Multikino z czterema salami kinowymi, centrum rozrywki z ośmiotorową kręgielnią, dyskoteką, bilardem, pubem i główną atrakcją, którą będzie mini browar. Naprzeciwko centrum powstanie samoobsługowa myjnia samochodowa oraz dyskontowa stacja paliw.

W przyszłości w bezpośrednim sąsiedztwie planowane są inwestycje miejskie, przede wszystkim budowa drogi, która posłuży lepszemu skomunikowaniu centrum miasta z terenami miejskimi, ulicą Legionów i centrum handlowym.

Wśród najemców Starej Kablowni jest już między innymi supermarket Tesco, Multikino, drogeria Rossman oraz apteka PGA. Obecnie trwa proces wynajmu powierzchni handlowych. Toczą się lub są finalizowane rozmowy prowadzące do podpisania kolejnych umów z najemcami.

Zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem otwarcie centrum zaplanowane jest na IV kwartał 2012 roku. 

Zapraszamy na stronę Centrum Handlowego: www.starakablownia.pl

Stara Kablownia

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj