czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2011
  • wyświetleń: 4521

Zbiórka nakrętek na finiszu

Jeszcze do końca września trwa zbiórka plastikowych nakrętek dla Oli Krypel chorej na nieuleczalną mukowiscydozę.

Do akcji prowadzonej w Czechowicach-Dziedzicach przyłączyło się wiele instytucji (m.in. szkoły, przedszkola, biblioteka) oraz osoby prywatne. - Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję - za wielkie serce. Do końca miesiąca zbierzemy to co nam jeszcze brakuje, czyli 1,5 tony - poinformowała nas rodzina Oli z Czechowic-Dziedzic, gdzie koordynuje akcję w gminie i okolicy.

Do tej pory udało się zebrać ponad 7 ton nakrętek. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup specjalistycznego inhalatora oraz leków, które będą potrzebne dziewczynce do końca życia. Jeżeli będzie taka potrzeba akcja zostanie wznowiona.

Rodzina Oli informuje na oficjalnym blogu: jeżeli znacie w waszej okolicy chore dziecko, które również potrzebuje pomocy, prosimy o kontakt pod adresem: zakretki_ola@wp.pl. Jesteśmy w stanie poprosić wszystkie życzliwe osoby w naszych punktach zbiórek, aby nadal przyjmowały zakrętki i przekazywały je na rzecz innego dziecka.

Ważne, by wraz ze zgłoszeniem chęci pomocy dziecku zgłosiła się również osoba, która podejmie się organizacji i zajmie się zarządzaniem akcją. Powinna to być osoba, która będzie w stanie odbierać zakrętki z punktów zbiórek.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.