czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2011
  • wyświetleń: 3123

Bezpłatne tablice na wybory

Burmistrz gminy Czechowice-Dziedzice Marian Błachut wyznaczył miejsca ogłoszeniowe, gdzie można bezpłatnie umieszczać obwieszczenia wyborcze i plakaty wszystkich komitetów wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu, które odbędą się 9 października.

Na terenie miasta Czechowice-Dziedzice są to słupy ogłoszeniowe administrowane przez Urząd Miejski i Miejski Dom Kultury przy ulicach: A. Asnyka - obok stacji paliw (słup okrągły), Łukasiewicza - skrzyżowanie z ul. Łukową (słup okrągły), Ks. J.N.Barabasza - obok sklepu osiedlowego (słup okrągły). Przy ul. Legionów są to słupy: przy skrzyżowaniu z ul. Hr. Renarda, skrzyżowaniu z ul. Waryńskiego, obok kościoła NMP Wspomożenia Wiernych i skrzyżowaniu z ul. Junacką.

Bezpłatnie można umieścić plakaty wyborcze również przy ulicach: Nad Wisłą - obok pętli autobusowej (słup okrągły), Lipowskiej - obok pętli autobusowej (słup czworoboczny), M.Konopnickiej - skrzyżowanie z ul. Targową (słup okrągły), S.Żeromskiego - obok parku (słup czworoboczny). Przy ul. Niepodległości znajdują się trzy słupy przy skrzyżowaniach z ul. A.Mickiewicza i B.Prusa oraz obok placu autobusowego. Na Szkolnej są to: słup przy skrzyżowanie z ul. S.Wyspiańskiego i obok pawilonu handlowego.

W Bronowie jest to tablica ogłoszeniowa przy ul. A.Czyża (skrzyżowanie z ul. Międzyrzecką). W Ligocie są to trzy tablice ogłoszeniowe przy ul. Bielskiej (obok Zespołu Szkół), Jaworowej i Koło. W Zabrzegu czekają tablice ogłoszeniowe przy ulicach Miliardowickiej (obok dworca PKP) i Waryńskiego (skrzyżowanie z ul. Do Zapory).

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.