czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2011
  • wyświetleń: 3045

Warsztaty na razie zostają

Warsztaty szkolne przy Zespole Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach na razie zostają.

ZSTiL
Zespół Szkół Technicznych i Licealnych im. S. Staszica w Czechowicach-Dziedzicach · fot. nan


Przypomnijmy, że władze starostwa bielskiego jako organ zarządzający placówką zdecydowały się ogłosił przetarg na sprzedaż budynków warsztatów szkolnych. Wiązało się to z ich likwidacją. Decyzja ta negatywnie odbiła się szerokim echem w środowisku lokalnym. O sprzedaży, a tym samym likwidacji szkolnych warsztatów nie chcieli słyszeć zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Przedstawicielom władz naszego miasta ten pomysł również się nie podobał.

Jak poinformował na ostatniej sesji Rady Miejskiej burmistrz Marian Błachut odbyło się spotkanie władz samorządowych czechowickiej gminy z zarządem powiatu bielskiego. Starosta Bielski Andrzej Płonka sprecyzował stanowisko w sprawie restrukturyzacji warsztatów szkolnych proponując na rok odłożyć temat. Wszystko po to, aby wypracować rozwiązania, które satysfakcjonowało wszystkie zainteresowane strony.

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.