czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2011
  • wyświetleń: 2137

Bezpłatne warsztaty dla uczniów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Centrum Edukacji i Rozwoju organizuje bezpłatne cykle warsztatów mających na celu wsparcie uczniów w procesie edukacji.

Reklama

dziecko, uczeń, plecak, tornister


22 września o godzinie 17.30 odbędą się warsztaty efektywnej nauki dla gimnazjalistów. W programie: jak namówić samego siebie do nauki i czerpać z niej przyjemność, jak notować, aby uczyć się szybciej, jak czytać ze zrozumieniem i szybko zapamiętywać, jak łatwiej przyswajać wiedzę, uczenie się obupółkulowe, jak radzić sobie ze stresem.

Dzień później, również o 17.30 przeprowadzone zostaną warsztaty efektywnej nauki dla licealistów. W programie znalazły się tematy: jak namówić samego siebie do nauki i czerpać z niej przyjemność, jak notować, aby uczyć się szybciej, jak czytać ze zrozumieniem i szybko zapamiętywać, jak łatwiej przyswajać wiedzę, uczenie się obupółkulowe, jak radzić sobie ze stresem.

W piątek 30 września o 17.30 można będzie wziąć udział w warsztatach Matura to nie boli, czyli jak się uczyć i planować naukę, by zdać. W programie: Matura to nie boli, czyli jak przygotować się psychicznie do matury, jak rozsądnie rozłożyć w czasie powtórki, jakimi metodami uczyć się, jak czytać ze zrozumieniem, trening twórczości, czyli jak dobrze zdać część pisemną, trening autoprezentacji, czyli jak oczarować komisję nie tylko wiedzą.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj