Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2011
  • wyświetleń: 3514

Wynieśli biżuterię za 4 tys. zł

O tym, że okazja czyni złodzieja nie trzeba nikogo przekonywać. Nie pozostawiajmy zatem wartościowych przedmiotów w miejscach łatwo dostępnych dla złodziei - apeluje policja.

O tym jak ważna jest ostrożność przekonali się mieszkańcy jednego z osiedli w Czechowicach-Dziedzicach. Zorientowali się, że w ciągu kilku ostatnich dni (dokładnie między 8 a 11 września) odwiedził ich złodziej. Wyniósł złotą i srebrną biżuterię o wartości 4 tys. zł. Złodziej skradł wyroby jubilerskie wykorzystując nieuwagę mieszkańców.

- Do włamań dochodzi w ciągu dnia, gdy domownicy przebywają w pracy, bądź wychodzą na krótką chwilę na zakupy. Złodzieje najczęściej pukają do drzwi, a gdy nikt nie odpowiada wyłamują zamki w drzwiach wejściowych lub tarasowych albo wybijają szybę w oknie i szybko plądrują mieszkanie. Ich łupem padają wartościowe przedmioty: biżuteria, sprzęt radiowo - telewizyjny i gotówka. Dlatego prosimy o ostrożność i wzmożoną czujność sąsiedzką - apeluje policja.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.