czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2011
  • wyświetleń: 8055

Z nożem na byłego chłopaka

Tragicznie mogła się zakończyć awantura pomiędzy 19-letnią czechowiczanką, a jej byłym 27-letnim chłopakiem. W czasie kłótni kobieta ugodziła mężczyznę nożem. Wezwała pogotowie i uciekła z mieszkania, w którym doszło do sprzeczki.

Pogotowie ratunkowe powiadomiło oficera dyżurnego policji o mężczyźnie, który został przewieziony z jednego z mieszkań w centrum Czechowic-Dziedzic do bielskiego szpitala.

Z przekazanych informacji wynikało, że mężczyzna ma na ciele rany zadane najprawdopodobniej ostrym narzędziem. Policjanci z Czechowic-Dziedzic szybko ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć 19-letnia czechowiczanka.

Jak ustalono, pomiędzy kobietą, a jej byłym chłopakiem doszło najpierw do ostrej wymiany zdań. Niewinna sprzeczka przerodziła się w rękoczyny. Oboje awanturnicy nie przebierali w środkach i byli wobec siebie w równym stopniu agresywni. W pewnym momencie kobieta chwyciła do ręki nóż, którym ugodziła byłego chłopaka. Wezwała na miejsce pogotowie, a sama uciekła z mieszkania.

Policjanci zatrzymali sprawczynię. Usłyszała zarzuty spowodowania uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Za przestępstwo to grozi jej do 5 lat więzienia. O jej dalszym losie rozstrzygnie prokurator.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.