Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2011
  • wyświetleń: 2267

Awaria kiosku zostanie usunięta

Kiosk informacyjny znajdujący się na ścianie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach był przez kilka dni nieczynny. Jak poinformowano nas w wydziale promocji Starostwa Powiatowego awaria zostanie usunięta.

kiosk przy UM
Jak wynika ze statystyk kiosk informacyjny jest bardzo popularny w Czechowicach-Dziedzicach · fot. SK


W lipcu skończył się czteroletni okres gwarancji urządzeń. Po ostatnim przeglądzie technicznym wszystko było w porządku. Kiosk w Czechowicach-Dziedzicach jest jednym z najczęściej odwiedzanych spośród 14 zamontowanych na terenie Bielska i powiatu.

Kioski powstały cztery lata temu w ramach projektu "Budowa systemu lokalnej informacji turystycznej w Bielsku-Białej i gminach powiatu bielskiego". Kioski tworzą spójny system informacji turystycznej, a także umożliwiają turystom i mieszkańcom dostęp do informacji o atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej, gastronomicznej itp. gminy czy powiatu.

Dalszy los kiosków informacyjnych będzie jednym z tematów spotkania przedstawicieli gmin powiatu bielskiego, które zaplanowano w październiku w Starostwie Powiatowym.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.