czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2011
  • wyświetleń: 3410

Złodzieje nie próżnują

Rowery, telefony komórkowe, torebki, pieniądze i fiat 125p padły łupem złodziei w ostatnich kilku dniach, w naszym mieście.

Złodzieje korzystają z gorączki zakupów


Chwila nieuwagi była przyczyną kradzieży, do której doszło w sklepie spożywczym przy ul. Szkolnej. 57-letniej czechowiczance z wózka na zakupy skradziono torebkę z dokumentami, kartą bankomatową i kwotą 500 zł. Kolejnym łupem złodziei był telefon komórkowy o wartości 500 złotych, który został skradziony ze stolika restauracji przy ul. Kolejowej.

Amatorzy cudzych rowerów odwiedzili piwnicę jednego z mieszkań przy ul. Kopcia skąd skradli dwuślad o wartości 1000 zł. Inny rower, o wartości 200 zł, został skradziony 79-letniej mieszkance miasta wprost z garażu przy ul. Traugutta.

Złodzieje weszli również do budynku mieszkalnego przy ul. Krętej przez uchylone okno. Skradli pieniądze i kluczyki do samochodu. Starty oszacowano na 2000 zł.

Z parkingu przy ulicy Mickiewicza skradziony został fiat 126 p. Popularnym maluchem o wartości 300 złotych niedługo nacieszył się jego nielegalny nabywca. Pojazd został odnaleziony w jednym ze stawów na terenie gminy.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.