czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 września 2011
  • wyświetleń: 4724

Sesja w Domu Rekolekcyjnym

Za nami:

Od 30 września do 2 października w Domu Rekolekcyjnym w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się, kolejna w tym roku, sesja weekendowa. Tym razem temat dotyczyć będzie sztuki walki duchowej. Zajęcia poprowadzi dr Andrzej Sarnacki, jezuita z Krakowa, wykładowca Akademii Ignatianum.

Reklama

dom rekolekcyjny jezuici
Dom rekolekcyjny · fot. czechowice.deon.pl


W tym roku odbędzie się jeszcze kilka sesji, które dotyczyć będą tematów: Pokochać niechciane uczucia (7-9 października); Boża Opatrzność, a ludzkie lęki (28-30 październik); Kochać samego siebie (18-20 listopada), Czy Bóg kobiet Biblii jest inny (9-11 grudnia) oraz jak radzić sobie z trudnościami w wierze? (16-18 grudnia).

Poruszane tematy podczas trzydniowych spotkań pozwalają przenieść doświadczenie wiary na grunt codziennego życia. Sesje to, jak przekonują jezuici, także okazja do poznania ciekawych ludzi. Szczegółowe informacje dotyczące spotkań można znaleźć na stronie: www.czechowice.deon.pl.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.