czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2011
  • wyświetleń: 2948

Ukradł aparaty, gotówkę i komputer

Włamał się do mieszkania i skradł sprzęt komputerowy, aparaty fotograficzne oraz gotówkę. Czechowiccy policjanci zatrzymali we wtorek 22-latka, podejrzanego o to przestępstwo. Za włamanie i kradzież cudzego mienia grozi mu teraz do 10 lat za kratami.

Reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie. Rabuś wyłamał okno dachowe, przez które dostał się do mieszkania przy ul. Łukasiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Jego łupem padł sprzęt komputerowy, dwa aparaty fotograficzne oraz pieniądze. Właściciel wycenił straty na przeszło 4 tys. zł.

Prowadzone przez czechowickich policjantów czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia, że sprawcą tego przestępstwa jest 22-letni mieszkaniec tego miasta. Sprawca został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty włamania i kradzieży cudzego mienia, za co może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

W przeszłości był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.