czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2011
  • 3 października 2011
  • wyświetleń: 3444

Zmiany w rozkładzie PKM

Za nami:

Mając na uwadze sugestie pasażerów, dotyczące zmian tras przejazdu linii 1 i X w związku z przebudową mostu na rzece Iłownica w ciągu ul. Kunza w Bronowie, PKM z dniem 3 października wprowadza zmiany w przebiegu tras tych linii.

Reklama

Bezpieczniej w autobusach PKM?


Linia 1

W dni robocze kursy z przystanku Czechowice-Dziedzice Dworzec o godzinie: 10:20 - przyspieszony na godzinę 10:15 i 11:30 - przyspieszony na godzinę 11:23.

Zmiana trasy przejazdu dla odjazdów z przystanku Miliardowice Powstańców Śląskich/Przedszkolna o godzinie: 10:36, 11:44, 16:01, 19:06.

Wprowadzona zostaje trasa przejazdu do przystanku Bronów Graniczna/Pętla - ul. Powstańców Śląskich, Nowy Świat, Graniczna i powrót do ul. Nowy Świat tą samą trasą.

W dni wolne od pracy kurs z przystanku Miliardowice Powstańców
Śląskich/Przedszkolna o godzinie: 5:05 - przyspieszony na godzinę 4:58 oraz kurs z przystanku Czechowice-Dziedzice Dworzec o godzinie: 19:50 - przyspieszony na godzinę 19:45

Zmiana trasy przejazdu dla odjazdów z przystanku Miliardowice Powstańców Śląskich/Przedszkolna o godzinie: 4:58, 20:04 Wprowadzona zostaje trasa przejazdu do przystanku Bronów Graniczna/Pętla - ul. Powstańców Śląskich, Nowy Świat, Graniczna i powrót do ul. Nowy Świat tą samą trasą, przystanki obsługiwane w obu kierunkach.

Linia X

Zmiana trasy przejazdu dla odjazdów z przystanku Bielsko-Biała Warszawska/Dworzec o godzinie: 16:10 i 17:50.

Wprowadzona zostaje trasa przejazdu do przystanku Bronów Czyża/Pętla - ul. Bronowską, Czyża wraz z obsługą przystanków wzdłuż trasy przejazdu i powrót tą samą trasą do ul. Rolników, przystanki w drodze powrotnej nieobsługiwane. Wprowadzone zmiany mają charakter tymczasowy i obowiązywać będą do odwołania.

aka / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.