czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 września 2011
  • wyświetleń: 3248

Złodziej ukradł telewizor

Otwarte drzwi jednego z czechowickich mieszkań przy ul. Konopnickiej skusiły złodzieja. Rabuś wyniósł z mieszkania telewizor. Policjanci z Czechowic-Dziedzic ustalili personalia sprawcy. W czwartek został zatrzymany. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło kilka dni temu. Pokrzywdzona powiadomiła czechowickich policjantów, że w czasie jej krótkiej nieobecności w mieszkaniu, ktoś ukradł z półki telewizor o wartości 500 zł.

Policjanci szybko wpadli na trop sprawcy. Ustalili, że związek z przestępstwem ma 25-letni mieszkaniec tego miasta. W czwartek rabuś został zatrzymany. Przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił też, że zamierzał skraść z mieszkania większy i cenniejszy telewizor plazmowy, ale zabrakło mu czas na zdemontowanie go ze ściany. Wobec tego zadowolił się mniejszym łupem.

Skradziony telewizor sprzedał za 80 zł nieznajomemu mężczyźnie. Usłyszał już zarzuty przestępstwa, za które grozi mu do 5 lat więzienia.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.