czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 października 2011
  • wyświetleń: 4766

Nagrody dla nauczycieli

Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut powołał komisję, która zajmuje się przyznawaniem nagród dla dyrektorów i nauczycieli szkół i przedszkoli z terenu naszej gminy. W porównaniu ze składem poprzedniej komisji zmieniły się dwie osoby.

Reklama

Przewodniczącym jest nadal burmistrz Marian Błachut. Reprezentantem tzw. organu prowadzącego jest zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, który w gminie odpowiada m.in. za oświatę.
W składzie sześcioosobowej komisji pozostali nadal przedstawiciele: Komisji Oświaty Rady Miejskiej Stanisław Kopeć oraz NSZZ "Solidarność" Krzysztof Szczypka. Nowymi osobami są Stanisław Słowik (przedstawiciel Komisji Oświaty) oraz Urszula Gazda reprezentująca Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Zespół może rozpatrywać wnioski w składzie co najmniej trzech osób. Nagrody będą wynosiły 2500 zł (zgodnie z regulaminem wynagradzania nauczycieli i przyznawane w zależności od osiąganych wyników pracy).

Wybór kandydatów do nagrody odbywa w głosowaniu tajnym.

wak / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.