czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 13 października 2011
  • wyświetleń: 3863

Kolejna fala pijanych kierowców

Kolejnych nietrzeźwych kierujących zatrzymali, w ciągu ostatnich dni, policjanci na drogach naszego miasta oraz sąsiedniej Bestwiny. Niechlubny rekordzista miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wszyscy kierowcy na podwójnym gazie spowodowali kolizje drogowe.

Reklama

Pijana matka, interwencja policji


Jako pierwszy w ręce policjantów wpadł 38-letni kierowca opla astry, który mając w wydychanym powietrzu ponad 3 promile spowodował kolizję na krajowej "jedynce" (tuż za skrzyżowaniem z ulicą Węglową). Pijany kierowca najechał na seata, który zatrzymał się na końcu tzw. pasa rozbiegowego. W wyniku zderzenia seat został zepchnięty do rowu. Opel dachował. Do szpitala został odwieziony sprawca wypadku, który doznał niegroźnych ran.

Kolejny nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na ul. Kochanowskiego. 31-letni mężczyzna kierujący volkswagenem miał 2 promile alkoholu we krwi. Spowodował kolizję z fiatem brava. Do kolejnego wypadku doszło w Janowicach na ul. Janowickiej. Tam 32-latek kierujący renault clio zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.