czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 października 2011
  • wyświetleń: 1973

Świadczenia pielęgnacyjne w UM

Osoby mające w listopadzie lub grudniu prawo do świadczenia pielęgnacyjnego mają prawo do dodatkowego świadczenia, które będzie przyznawane na wniosek zainteresowanych - poinformował Naczelnik Wydziału Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego.

Reklama

Pomoc będzie przyznawana na wniosek osób pobierających świadczenie pielęgnacyjne. Osoba mająca ustalone prawo do świadczenia pielęgnacyjnego winna złożyć w Wydziale Świadczeń Społecznych Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach pokój 106 - wniosek o przyznanie pomocy w terminie do 31 października.

Osoby, którym świadczenie pielęgnacyjne za miesiąc listopad lub grudzień będzie przyznane po 31 października, wniosek o przyznanie pomocy powinny złożyć w terminie 7 dni od dnia, w którym decyzja o przyznaniu prawa do świadczenia pielęgnacyjnego stała się ostateczna. Wnioski złożone po upływie ww. terminów zostaną pozostawione bez rozpoznania.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.