czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2011
  • wyświetleń: 3807

Z "Silesii" do Plymouth w Anglii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj

W dniach 9-14 października Magdalena Wilewska, nauczycielka jez. angielskiego w Zespole Szkół Silesia, przebywała na wizycie przygotowawczej w Plymouth (Wielka Brytania) w ramach programu Leonardo da Vinci.

Reklama

Plymouth
fot. ZS Silesia


Wizyta miała na celu nawiązanie współpracy z organizacją Tellus Group i przygotowanie się do złożenia wniosku o dofinansowanie projektu wymiany doświadczeń nauczycieli zawodu, którego tematem będzie e-learning jako nowoczesna forma przekazu wiedzy.

W trakcie wizyty omówione zostały założenia i cele projektu, opracowano plan wizyt objętych projektem, ustalono rezultaty i produkty końcowe projektu. Przyszły projekt ma ścisły związek z działalnością szkoły. Stworzenie i dynamiczny rozwój platformy edukacyjnej pozwoli w pełni wykorzystać szkolną bazę komputerową, udostępni nowoczesne rozwiązania technologiczne i będzie nieocenioną pomocą dla uczniów szkoły w przygotowaniu się do egzaminów zawodowych.

aka / czecho.pl
źródło: Zespół Szkół Silesia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ZS Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ZS Silesia" podaj