czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2004
  • wyświetleń: 943

Zderzyły się maluchy

Reklama

Zmarł natomiast mężczyzna ranny we wczorajszym wypadku w Kobiórze. Przypomnijmy, na krajowej "jedynce", na wysokości zjazdu do Promnic, zderzyło się 5 samochodów. Kierowca, który jest podejrzewany o spowodowanie wypadku w stanie krytycznym przebywa w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach. Trzecia osoba, która doznała lekkich obrażeń w wypadku - mieszkanka Ćwiklic, została już zwolniona ze szpitala w Pszczynie.

Więcej szczęścia niż kierowcy biorący udział w kraksie na krajowej "jedynce" w Kobiórze, mieli kierowcy dwóch fiatów 126p, które zderzyły się wczoraj wieczorem w Czechowicach-Dziedzicach. Do wypadku doszło przed godziną 20.00 na ulicy Legionów. Obaj kierowcy przebywają w szpitalu, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast jeden z samochodów biorących udział w wypadku, po dachowaniu, nadaje się tylko i wyłącznie do kasacji.

Iza

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.