czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2011
  • wyświetleń: 3151

Nasze miasto chce się promować

Czechowice-Dziedzice chcą się promować. Działania miasto rozpoczyna od ankiety skierowanej do mieszkańców. Liczy, że to pomoże w ustaleniu kolejnych kroków.

Reklama

Program Promocji Czechowic-Dziedzic - ankieta

Urząd Miejski rozpoczął prace nad Programem Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012-2017, realizowanego w ramach projektu "Jak cię widzą tak cię piszą - Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy"

Pierwszym etapem programu jest badanie ankietowe na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, Pszczyny, Bielska-Białej, Tychów, Oświęcimia i miasta Orlova (Czechy). Ankieterzy będą pytać mieszkańców tych miejscowości o skojarzenia z naszym miastem, o obecny wizerunek w regionie, a także o ewentualny symbol i maskotkę, które mogłyby pomóc w efektywnej promocji. To badanie potrwa do końca października.

Ankietę można znaleźć również przy tym artykule (po prawej stronie jako załącznik) oraz na stronie Urzędu Miejskiego. Ratusz prosi o odesłanie wypełnionej ankiety e-mailem (link w ankiecie) lub dostarczenie jej do biura Wydziału Strategii, Rozwoju i Promocji przy Placu Jana Pawła II 3/3.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.