czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2004
  • wyświetleń: 893

Policjanci zatrzymali szajkę włamywaczy

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach zatrzymali szajkę włamywaczy. Przestępcy grasowali na terenie Czechowic-Dziedzic od około dwóch miesięcy dokonując w tym czasie szeregu włamań. Ich łupem padały głównie elektronarzędzia oraz artykuły metalowe.

Na ich trop policjanci wpadli przed kilkoma dniami. Podjęte intensywne działana wykrywcze doprowadziły do ich zidentyfikowania. Podobny asortyment jakim interesowali się sprawcy włamań pozwolił na powiązanie tych zdarzeń ze sobą. Zarzucono im popełnienie łącznie sześciu kradzieży z włamaniem.

Trwają dalsze czynności ukierunkowane na ustalenie czy dopuścili się oni innych jeszcze przestępstw. Niczego niespodziewających się sprawców zatrzymali policjanci w godzinach rannych w dniu 20 września 2004r. na jednej z bielskich ulic.

W piątek sędzia Sądu Rejonowego w Pszczynie zastosował wobec obu sprawców areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

Aresztowani mężczyźni są mieszkańcami Czechowic-Dziedzic w wieku 30 i 35 lat. Jeden z nich był już znany Policji jako sprawca szeregu oszustw. Za kratkami mogą spędzić od roku do lat 10.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.