czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 października 2011
  • wyświetleń: 6452

Gabriela Cieślik w ZSTiL

17 października w progi Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych zawitała wyjątkowa postać - Gabriela Cieślik. Zakonnica, była mistrzyni świata w karate.

Gabriela Cieślik, ZSTiL
Gabriela Cieślik w ZSTiL · fot. ZSTiL


Gabriela Cieślik, ZSTiL
fot. ZSTiL


Siostra spotkała się z uczniami liceum ogólnokształcącego i technikum, by opowiedzieć im o swojej wielkiej sportowej pasji i nowym życiu z Bogiem. Wielka fascynacja sztukami walki Wschodu, zwłaszcza karate, ma w życiu siostry rzeczywiste potwierdzenie w postaci złotego medalu na Mistrzostwach Świata w Anglii w 1995 roku. Po powrocie do Polski dokonała ona jednak radykalnej zmiany w swoich planach na przyszłość, żegnając się ze swoim klubem i wstępując do zgromadzenia.

Obecnie siostra Gabriela Cieślik zajmuje się przede wszystkim duszpasterstwem młodzieżowym, dlatego też czechowicką młodzież namawiała do zastanowienia się nad swoim życiem i ostrzegała przed zgubnym wpływem sekt, używek oraz eksperymentowaniem  z wywoływaniem duchów, tarotem, astrologią - to może mieć wpływ na całe wasze późniejsze Zycie. Warto o tym pamiętać - mówiła siostra.

aka / czecho.pl, źródło: ZSTiL Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.