czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2011
  • 28 października 2011
  • wyświetleń: 8153

Pomagamy 35-letniemu Danielowi

U 35-letniego Daniela Zejmy zdiagnozowano nietypowego i bardzo złośliwy nowotwór tkanek miękkich. Publikujemy apel o pomoc dla młodego mężczyzny.

Reklama

Daniel Zejma
Daniel Zejma z rodziną


Daniel Zejma ma 35 lat kochającą żonę i dwójkę cudownych dzieci -
Antosia (4 latka) i Zosię (2 latka) Pół roku temu zdiagnozowano u niego nietypowego i bardzo złośliwy nowotwór tkanek miękkich. Na całym świecie jest zaledwie 150 osób z taką diagnozą. Nie ma jeszcze skutecznej metody leczenia tego typu nowotworu i jest ono głównie kwestią szczęścia. Daniel przeszedł już chemioterapię. Po niej, w sierpniu została przeprowadzona operacja, lecz guz o wielkości 20 cm pozostał w jamie brzusznej. Poza tym lekarze stwierdzili kilka przerzutów.

- Lekarze w Polsce nie widzą już szans dla Daniela, więc zaczęliśmy szukać pomocy na całym świecie. Udało nam się nawiązać kontakt z Kliniką Onkologiczną w Tianjin - tamtejsi lekarze widzą dla Daniela szansę na życie! - czytamy w apelu.

21 września Daniel wyleciał na pierwszą serie badań do Chin. Wyjazdy i leczenie wiążą się z ogromnymi kosztami dlatego w imieniu Daniela zwracamy się z prośbą o pomoc finansową, którą można przekazać na nr konta:
20 1090 2040 0000  0001 0887  3169

z dopiskiem "dla Daniela Zejmy"
"Fundacja z Uśmiechem"
ul. Paderewskiego 11/39,
25-001 Kielce

W walce o życie Daniela wspiera nas Fundacja Light of Hope
Pomóżcie nam uratować Daniela!

Losy Daniela można śledzić na jego blogu: daniel.lifesaversblog.com.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.