Wiadomości

  • 2 listopada 2011
  • wyświetleń: 3501

Gmina: korekcja wad postawy

W październiku w Katowicach odbyła się Konferencja dla przedstawicieli samorządów terytorialnych województwa śląskiego pod hasłem "Wady postawy ciała dzieci i młodzieży problemem społecznym w Polsce". Podczas spotkania nagrodzono burmistrza Mariana Błachuta oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Kwaśnego.

wady postawy burmistrz Marian Błachut
fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Konferencja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Wspierania Bielskiego Szkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej w Bielsku-Białej "Dbaj o kręgosłup".

Patronat honorowy nad nią objął Adam Matusiewicz - Marszałek Województwa Śląskiego, a zgromadzonych w sali Sejmu Śląskiego uczestników przywitał i konferencję rozpoczął Wiceprzewodniczący Sejmiku Śląskiego i Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach Dziedzicach Andrzej Kamiński.

Miłym akcentem po jej otwarciu było wręczenie podziękowań za wiedzę, doświadczenie i osobisty wkład w rozwój Bielskiego Szkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej im. Romana Liszki w Bielsku-Białej dla Burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta, dyrektora ZOPO Andrzeja Kamińskiego oraz byłego Przewodniczącego Rady Miejskiej Marka Kwaśnego. W imieniu dyrekcji i pracowników BSOGKK podziękowania wręczył Paweł Kowalski - przewodniczący Stowarzyszenia organizującego konferencję.

Wyróżnienia za dotychczasową współpracę z bielskim Ośrodkiem otrzymali również miejscy koordynatorzy gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej z Cieszyna, Skoczowa, Wilkowic i Czechowic-Dziedzic. Wyróżnienie otrzymała Radosława Litner - miejski koordynator oraz Joanna Pielech - kierownik Międzyszkolnego Ośrodka Gimnastyki Korekcyjno-Kompensacyjnej w naszym mieście.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.