Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2011
  • wyświetleń: 1313

Szkolenie dla NGO w starostwie

8 listopada o godzinie 15.30 w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej przy ul. Piastowskiej 40 (I piętro, sala 122) odbędzie się szkolenie dotyczące funkcjonowania przepisów o pożytku publicznym i wolontariacie po nowelizacji ustawy (dot. Udzielania dotacji w wyniku otwartego konkursu ofert na zadania publiczne zlecane przez powiat bielski) w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego; turystyki i krajoznawstwa; wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

Szkolenie poprowadzi Pan Artur Gluziński- specjalista zajmujący się zagadnieniami współpracy administracji publicznej z organizacjami samorządowymi oraz pozarządowymi. Zapraszamy organizacje pozarządowe działające na terenie Powiatu Bielskiego.

Zgłoszenia przyjmuje Biuro ds. Promocji Powiatu, Kultury, Sportu, Turystyki Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej w terminie do dnia 7.11.2011r. drogą mailową: sport@powiat.bielsko.pl, dorota.stolarczyk@powiat.bielsko.pl, faksem lub telefonicznie: nr. tel. 33 822 78 43. Decyduje kolejność zgłoszeń.

aka / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.