Wiadomości

  • 7 listopada 2011
  • wyświetleń: 8950

Jedyna w Czechowicach zumba!

Artykuł sponsorowany:

Nowość w Klubie Kwadransowych Grubasów - zumba. Imprezuj i ćwicz z nami. To innowacyjne zajęcia fitness, zainspirowane latynoskimi rytmami. To połączenie tańca i aerobiku, gwarantuje nam świetną zabawę, dba o naszą kondycje i kształtuje naszą sylwetkę. Dzięki zumbie można spalić nawet 700 kalorii w ciągu godziny!

TKKG, fitness


Proste kroki taneczne, łatwe do zapamiętania, energetyczna i motywująca muzyka porywa nas do ćwiczeń i świetnej zabawy przy kombinacji różnych rytmów: merengue, salsa, cumbia, samba, twist, cha-cha, rock&roll i wiele innych .

Jeśli szukacie w sporcie ciekawego urozmaicenia, a przede wszystkim dobrej zabawy -

Zumba jest właśnie dla Was!

Zapraszamy do Klubu Kwadransowych Grubasów w Czechowicach-Dziedzicach:
- w poniedziałek o 19.00 ("Wodnik" MOSiR)
- we wtorek o 20.00 przy ul. Tetmajera 14a

www.fitness-kkg.pl

Rezerwuj miejsce już dziś! Kontakt: 32 215-22-83 i 604-248-845

Zumba to przede wszystkim świetna zabawa, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty. Jest inna, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy. Jest łatwa, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić.

Prosta kombinacja zumba to przede wszystkim świetna zabawa, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie kroków oraz unikalna formuła zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć. No i efektywna! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego.

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845