Wiadomości

  • 4 listopada 2011
  • 8 listopada 2011
  • wyświetleń: 2439

Porozmawiajmy o promocji gminy

Wydział Strategii, Rozwoju i Promocji UM zachęca do udziału w spotkaniu warsztatowym w celu współtworzenia Programu Promocji Czechowic-Dziedzic. Spotkanie odbędzie się w dniu 8 listopada w Urzędzie Miejskim.

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
W Urzędzie Miejskim odbędzie się spotkanie poświęcone promocji Czechowic-Dziedzic · fot. czecho.pl


Do końca roku opracowany zostanie Program Promocji Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy na lata 2012-2017, realizowany w ramach projektu pn. "Jak cię widzą tak cię piszą - Identyfikacja Wizualna Czechowic-Dziedzic w Euroregionie Beskidy" współfinansowany ze środków UE i budżetu państwa. Projekt realizowany jest w partnerstwie z miastem Orlova (Czechy). Dokument ten pozwoli stworzyć spójną koncepcję kształtowania wizerunku miasta i prezentowania jego oferty.

Jednym z najważniejszych elementów tworzenia niniejszego programu są konsultacje pomysłów, przedsięwzięć promocyjnych i sposobu wdrażania programu z poszczególnymi jednostkami miejskimi oraz z przedstawicielami czechowickich firm, instytucji i stowarzyszeń, które to w procesie promocji Czechowic-Dziedzic docelowo będą uczestniczyć.

W związku z powyższym, Wydział Strategii, Rozwoju i Promocji zachęca do udziału w spotkaniu warsztatowym, a zarazem współudziału w tworzeniu Programu Promocji Czechowic-Dziedzic. Spotkanie będzie miało charakter badania focusowego i odbędzie się w dniu 8 listopada 2011 roku w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach, w sali nr 305.

Udział w spotkaniu jest możliwy wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się - wystarczy kontakt telefoniczny lub przez e-mail (w tym przypadku w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię, nazwisko i nr telefonu).

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt - najpóźniej do poniedziałku do godz. 12.00 - z Wydziałem Strategii, Rozwoju i Promocji (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 3/3, tel. 32 214-71-93, e-mail: p.janik@um.czechowice-dziedzice.pl).

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.