Wiadomości

  • 5 listopada 2011
  • 7 listopada 2011
  • wyświetleń: 1957

Nie przepłacaj - kupuj z rabatem!

"Kupuj z rabatem!" to hasło, które przyświeca serwisowi dobryinteres.pl. Już teraz można zrobić zakupy wybranych usług z rabatem i korzyścią, zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy. Aktualnie w serwisie znajduje się ponad 20 ofert z Czechowic-Dziedzic, Pszczyny i i Bielska-Białej.

dobryinteres.pl


Wiele osób zainteresuje z pewnością możliwość przekopiowania w niskiej cenie kaset VHS na płyty DVD. To propozycja między innymi dla tych, którzy chcieliby przenieść na cyfrowy nośnik nagrania z dalekich wyjazdów, ciekawych imprez czy niezapomnianych studniówek. Można także w dobrej cenie zamówić kalendarz własnego projektu.

Co jeszcze znajdziemy w serwisie dobryinteres.pl? Ofertę sesji zdjęciowej dla całej rodziny, dzięki której można wzbogacić album fotograficzny o profesjonalne zdjęcia. Narciarze powinni zapoznać się z ofertą serwisu nart lub deski snowboardowej, by jak najlepiej przygotować się na zimowe szusy.

Proponujemy także skorzystać z usług cateringowych z 40% rabatem. W okazyjnej cenie można także zadbać o swój wygląd. W serwisie dobryinteres.pl nie brakuje usług kosmetycznych i fryzjerskich. W dobrej cenie można także zrelaksować się podczas masażu lub skorzystać z wibracyjnego spalacza tłuszczu.

Zapraszamy na dobryinteres.pl.

Co może zyskać kupujący?

Dobryinteres.pl to serwis, w którym każdy może zakupić promocyjne kupony na różne usługi np. profesjonalną usługę fryzjerską, wspaniały masaż czy wyśmienitą kolację w restauracji. Minimalna wielkość rabatu to 40%, co oznacza, że to naprawdę wyjątkowe okazje.

Jaką korzyść mają z tego sprzedający?

Po pierwsze firma zyskuje dużą reklamę. Oferty z serwisu dobryinteres.pl są reklamowane w miejskich portalach - pless.pl, czecho.pl i bielsko.info oraz na ekranie LED zlokalizowanym w Pszczynie przy Rondzie Miast Partnerskich.

Po drugie firma jest w stanie sprzedać usługę, którą warunkuje np. czasem czy miejscem wykorzystania. Przykładowo restauracja, która w porze lunchowej ma mały ruch, może go znacznie zwiększyć, sprzedając promocyjne kupony właśnie na tę porę.

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana udziałem w serwisie dobryinteres.pl, skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy, napisz na adres biuro@dobryinteres.pl lub zadzwoń pod numer 32 212-88-93 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

Kupuj z rabatem - dobryinteres.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.