Wiadomości

  • 12 listopada 2011
  • wyświetleń: 2189

ChSCh: Kurtka dla Malucha

Choć tegoroczna jesień wydaje się rewanżować chłodne, deszczowe lato, nadal nie zmienia to faktu, że powoli zbliża się kalendarzowa zima. Wtedy szczególnie przydadzą się kurki, ciepłe swetry, szaliki, czapki i rękawiczki. Chrześcijańska Służba Charytatywna po raz kolejny organizuje ogólnopolską akcję "Kurtka dla malucha".

Pomoc odzieżowa
fot. Chrześcijańska Służba Charytatywna


Wolontariusze z filii prowadzących pomoc odzieżową przyjmują od ludzi dobrej woli ciepłe ubrania dziecięce, które będą mogły służyć najbardziej potrzebującym.

Filia ChSCh w Czechowicach Dziedzicach zaprasza wszystkich zainteresowanych wsparciem akcji na ul. Traugutta 48a we wtorki, w godzinach 15.00-17.00. Każdy, nawet najskromniejszy dar w postaci odzieży dziecięcej przyjęty zostanie z wdzięcznością.

Działacze ChSCh z Czechowic już od wielu lat zajmują się wydawaniem odzieży i żywności. Wolontariusze włączają się też w imprezy okolicznościowe dla dzieci (np. Noworoczny Upominek). Teraz pamiętają o nadchodzącej zimie i jej konsekwencjach dla najbiedniejszych dzieciaków.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej: najbiedniejsi.chsch.pl/pomoc-odziezowa

Złóż dar na działalność dobroczynną:

ChSCh
Filia Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 48a
43-502 Czechowice-Dziedzice
konto: 26 1240 1994 1111 0010 3054 5996

Możesz skorzystać z przelewu on-line: www.chsch.pl/zloz_dar/filie/ .

aka / czecho.pl

źródło: Chrześcijańska Służba Charytatywna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.