Wiadomości

  • 20 listopada 2011
  • wyświetleń: 1933

Dla dobranockomaniaków

Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie szkoła dobranockowych omnibusów.

telewizor


Głównym celem konkursu jest promocja filmów animowanych, propagujących pozytywne wzorce i zachowania oraz gwarantujących rozrywkę dla całej rodziny.

Szkoła, która zwycięży w konkursie otrzyma pakiet 100 płyt DVD z popularnymi kreskówkami oraz adaptacjami dzieł literatury dziecięcej. Identyczny pakiet czeka na jednego z uczniów, który odda swój głos w plebiscycie lista dobranockowych przebojów.

Prolog konkursu odbędzie się 10 grudnia o godzinie 11.00. w sali Domu Harcerza przy ulicy Narutowicza. Będzie jednym z punktów programu imprezy mikołajkowej Dzień Dobranockomaniaków, organizowanej przez Radę Rodziców przy SP 7 i agencję promocyjno-artystyczną MP KIDS.

Na dobranockomaniaków czeka wiele atrakcji: koncert dobranockowych przebojów, quizy i zabawy, bajkowa kawiarenka oraz losowanie nagród. Nagroda główna to pakiet 20 płyt DVD z ulubionymi przez dzieci kreskówkami m.in."Bracia Koala", "Noddy".

Regulamin konkursu i plebiscytu znajduje się na stronie www.dobranockowo.pl.

SK / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.