Wiadomości

  • 18 listopada 2011
  • wyświetleń: 2920

Rada Osób Niepełnosprawnych

Na posiedzeniu w dniu 16 listopada w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej wybrano prezydium Powiatowej Społecznej Rady Osób Niepełnosprawnych.

Powiatowa Społeczna Rada Osób Niepełnosprawnych
Powiatowa Społeczna Rada Osób Niepełnosprawnych · fot. Powiat


W skład Rady wchodzą: Kazimierz Urbański - przewodniczący, w Radzie pracuje już trzecią kadencję, w tym dwie kadencje jest jej przewodniczącym, pełni również funkcję radnego Rady Gminy w Czechowicach - Dziedzicach, jest wiceprezesem Górniczego Stowarzyszenia Wędkarskiego "Silesia" i wiceprezesem Stowarzyszenia Rodziców i Osób Niepełnosprawnych "Wsparcie" w Czechowicach - Dziedzicach., Jan Tarnawa - wiceprzewodniczący, długoletni prezes Polskiego Związku Niewidomych, przedstawiciel gminy Szczyrk, Renata Nycz - sekretarz, pracownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kozach, Katarzyna Stanclik, przedstawicielka gminy Bestwina, pedagog, nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach, Helena Byrdy - Przybyła, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczyrku, przewodnicząca Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Powiatu.

Piecioosobowa Rada działa przy staroście bielskim, jest organem doradczym, opiniuje wszystkie projekty uchwał dotyczące osób niepełnosprawnych..

aka / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.