Wiadomości

  • 21 listopada 2011
  • wyświetleń: 4902

Oszust zatrzymany w salonie gier

Wygraną w kwocie blisko 4 tys. zł. usiłował wyłudzić 20-letni czechowiczanin, który w salonie gier za pomocą nielegalnego urządzenia doładował konto w automacie o wysokich wygranych.

Do zdarzenia doszło w jednym z czechowickich salonów gier w centrum miasta. Młody mężczyzna podpiął do automatu urządzenie elektroniczne, które spowodowało doładowanie konta punktowego. Zadowolony z siebie oszust próbował następnie wprowadzić w błąd pracownika salonu, usiłując wyłudzić pieniądze z rzekomej wygranej w kwocie blisko 4 tys. zł.

Kiedy pracownicy salonu zorientowali się z kim mają do czynienia, wezwali na miejsce policjantów. Stróże prawa zatrzymali sprawcę. W czasie przeszukania jego domu odnaleźli dwa automaty do gier hazardowych, które przekazano współpracującym z nimi funkcjonariuszom Służby Celnej. Za próbę oszustwa sprawcy grozi do 8 lat za kratami.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.