Wiadomości

  • 23 listopada 2011
  • wyświetleń: 4057

Dni Honorowego Krwiodawstwa

W dniach od 22 do 26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa. Z tej okazji Klub HDK-PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice składa życzenia wszystkim, którzy przyczyniają się do udziału i organizacji akcji krwiodawstwa.

Dni Honorowego Krwiodawstwa, akcja, krew


Z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa, wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, pracownikom medycznej służby krwi, propagatorom, sympatykom oraz działaczom Ruchu Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża, zarówno jego weteranom, jak i rozpoczynającym swą humanitarną misję ratowania życia i zdrowia drugiego człowieka, a także ich rodzinom Zarząd Klubu HDK-PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, powodzenia w życiu osobistym i rodzinnym. Jednocześnie życzy wytrwałości, sukcesów i satysfakcji z podejmowania kolejnych cennych i bezinteresownych inicjatyw niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza z ofiarowania cennego daru życia jakim jest krew.

danielek2002

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.