Wiadomości

  • 27 listopada 2011
  • wyświetleń: 1652

Promocja aktywnej integracji

17 listopada w Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie podsumowujące projekt "Pomagać aktywnie - promocja aktywnej integracji w gminie Czechowice-Dziedzice" realizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej.

Pomagać aktywnie
fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W spotkaniu wzięło udział 43 zaproszonych gości, w tym Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Czechowicach-Dziedzicach Bogusławę Balcarek. Następnie głos zabrał Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Po krótkim wprowadzeniu Koordynatorka projektu Agnieszka Bednarz przedstawiła cele i grupy docelowe projektu, działania zorganizowane dla uczestniczek i uczestników projektu oraz osiągnięte rezultaty projektu. Prezentację multimedialną uzupełniły zdjęcia z przebiegu projektu.

Następnie głos zabrali przedstawiciele grup uczestniczek i uczestników projektu, przedstawicielka firmy prowadzącej treningi - a zarazem jedna z trenerek oraz asystentka rodziny, którzy przedstawili swoje doświadczenia i wrażenia z udziału w projekcie. Po wszystkich wypowiedziach głos ponownie zabrał Pan Burmistrz przekazując własne przemyślenia na temat projektu oraz gratulując uczestnikom i uczestniczkom projektu.

Kolejnym punktem spotkania było wręczenie certyfikatów ukończenia projektu, certyfikatów ukończenia poszczególnych treningów oraz zdjęć uczestniczkom i uczestnikom projektu przez Zastępcę Burmistrza, Dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawicielkę firmy prowadzącej treningi oraz Koordynatorkę Projektu. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali notatniki i długopisy z logotypami na pamiątkę udziału w projekcie.
Przez cały czas spotkania można było podziwiać przedmioty wykonane podczas warsztatów zajęciowych przez osoby niepełnosprawne. Spotkanie zakończyło się podsumowaniem dokonanym przez Dyrektor OPS oraz drobnym poczęstunkiem dla uczestniczek i uczestników konferencji.

Ośrodek Pomocy Społecznej dziękuje wszystkim Gościom za wzięcie udziału w spotkaniu.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.